Przedstawiciel handlowy

Serwis Personalny

Słupsk

2016-09-29

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045. Obecnie dla jednego z naszych klientów, z branży oświetleniowej oferującego nowoczesne rozwiązania półprzewodnikowego oświetlenia LED, poszukujemy pracownika na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO.

Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków:

- sprzedaż produktów firmy w inwestycjach

- wyszukiwanie nowych inwestycji

- utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i potencjalnymi kandydatami

Wymagamy:

- otwartości umysłu i kreatywności w działaniu

- doświadczenia w sprzedaży i zawieraniu kontaktów przy inwestycjach budowlanych

- wykształcenia technicznego

- pewności siebie i ambicji

- chęci rozwoju i nastawienie na relacje

Nasz klient oferuje:

- szybkość podejmowania decyzji

- swobodę w działaniu

- narzędzia do pracy

- wsparcie prezesa firmy

- dowolny rodzaj umowy (umowa o pracę, działalność)

- podstawę wynagrodzenia + premie uzależnioną od wyników

Aplikacje (CV + krótki opis działalności jako sprzedawca) prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ z dopiskiem ph.led.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!