Kierownik Oddziału

DCG

Rabka-Zdrój

2016-09-29

Firma rekrutacyjna Dębciuch Consulting Group Sp. z o.o. (nr certyfikatu 12817) dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej, która działa na rynku nieprzerwanie od 25 lat, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko kierownika oddziału.

KIEROWNIK ODDZIAŁU

Zadania na stanowisku:
• organizacja pracy Oddziału,
• zarządzanie podległym Zespołem,
• nadzór nad realizacją planów sprzedażowych Oddziału,
• podejmowanie lokalnych działań marketingowych,
• sporządzanie dokumentacji związanej z działalnością oddziału,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe; preferowane( ekonomia , zarządzanie, finanse);
• mile widziane 2-letnie doświadczenie w branży finansowej,
• mile widziane min. roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym
• Znajomość specyfiki lokalnego rynku,
• mile widziana wiedza na temat kredytów detalicznych i usług finansowych,
• dynamizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• umiejętność budowania pozytywnych relacji,
• umiejętność rozwiązywania problemów,
• dobra organizacja pracy,
• odpowiedzialność,
• samodzielność,
• znajomość pakietu MS Office

Klient oferuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• praca na pełen etat,
• atrakcyjne system motywacyjny,
• bogaty system socjalny ( m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Kart Multisport),
• kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych,
• miejsce pracy: Rabka-Zdrój

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o nadsyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych (CV i LM) wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, przez formularz kontaktowy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!