Specjalista ds. Eksportu z j. niemieckim lub włoskim

Ardix Poland Sp. z o.o.

Tychy

2016-10-18

Ardix Poland Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą o rodowodzie belgijskim, która w Polsce rozpoczęła działalność w 2014 roku. W Belgii funkcjonujemy nieprzerwanie od 2004 roku.

Zajmujemy się obróbką metali i tworzyw, a naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, szybko i na czas, w konkurencyjnych cenach.

Obecnie jesteśmy na etapie przenoszenia administracji firmy do Polski i poszerzamy zespół ludzi, chętnych do podjęcia współpracy.

Ze swojej strony gwarantujemy atrakcyjne warunki pracy oraz stabilizację finansową.

Miejsce pracy: Tychy

Region: śląskie

OPIS STANOWISKA

Do podstawowego zakresu obowiązków kandydata należeć będzie:

  • Budowanie trwałych relacji z klientami na terenie Polski i Niemiec lub Włoch poprzez kontakt telefoniczny mailowy oraz delegacje,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Rozwój sprzedaży,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

WYMAGANIA

Przede wszystkim od kandydatów wymagamy chęci i zaangażowania, a dodatkowo:

  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub włoskiego (min. B2) – warunek konieczny,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Samodzielności,
  • Komunikatywności oraz rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

OFERUJEMY

W zamian za świadczoną dla nas pracę, każdemu pracownikowi oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet MultiSport,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • Pracę w miłej atmosferze w międzynarodowym, ambitnym i zmotywowanym zespole,
  • Pełne wsparcie przełożonych w realizowaniu celu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ardix Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kobiórze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ardix Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kobiórze przy ul. Centralnej 56/M. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.