PRACOWNIK BIUROWY DS. AKTUALIZACJI BAZY DANYCH

Optymedia Sp. z o.o.

Wrocław

2016-09-29

Optymedia sp. z o.o.

Wrocław

Optymedia Sp. z o.o. od kilkunastu lat prowadzi działalność związaną z promocją ofert nieruchomości. Jesteśmy wydawcą ogólnopolskiego portalu nieruchomosci.com.pl oraz sprawdzonych i uznanych na rynku wydawnictw drukowanych – Atlasu Inwestycji Mieszkaniowych oraz Katalogu Mieszkań i Domów. W związku z dynamicznym rozwojem produktów szukamy osób chętnych do współpracy przy realizacji naszego projektu.

Zadania:

• tworzenie bazy danych klientów i ich aktualnych inwestycji (deweloperzy, biura nieruchomości, inni reklamodawcy i współpracujący),

• weryfikacja i aktualizacja ogłoszeń i danych firm na portalu,

• bezpośredni kontakt i obsługa klienta (telefoniczna, e-mail),

• dbanie o aktualność i rzetelność (kontrola, korekta merytoryczna) treści zamieszczanych w portalu internetowym,

• bieżąca pomoc dla działu handlowego, redakcji i marketingu portalu.

 Wymagania:

• umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie,

• obsługa komputera, dobra znajomość MS Word i Excel,

• dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i skrupulatność,

• nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

• łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,

• umiejętność tworzenia, kompilacji tekstów w języku polskim (tzw. „lekkie pióro”), w tym pracy z materiałem źródłowym.

 Oferujemy:

• umowę o pracę, pełny wymiar czasu pracy,

• udział w ciekawych i innowacyjnych projektach,

• pracę w młodym zespole,

• miłą atmosferę pracy,

• możliwość częściowej pracy zdalnej,

• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

 Oferta kierowana jest w szczególności do osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Prosimy podać w tytule maila: Pracownik biurowy ds. aktualizacji bazy danych

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!