LAKIERNIK SAMOCHODOY BLISKO ZGORZELCA

Fraunholz Personalservice GmbH

Zwickau

2016-09-29

Dla naszego klienta w Niemczech  poszukujemy   lakiernika samochodowego  ( ok. 200 km. od Zgorzelca )

Zakres obowiązków :

- przygotowanie powierzchni do lakierowania

- lakierowanie

Wymagania :

- wykształcenie jako lakiernik  samochodowy lub doświadczenie w zawodzie

- prawo jazdy i auto  mile widziane

- dyspozycyjność , gotowość do pracy na zmiany

- dokładność i samodzielność w pracy

- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna

- mile widziane osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :

- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie

- umowę o pracę na czas nieograniczony

- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA

- wypłatę dodatkowych bonusów

- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

- zapewniamy pracę w uczciwej i rzetelnej firmie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie  swojego CV ( w języku niemieckim ) .

 Frau Tobiś Małgorzata

na adres email : APLIKUJ

Tel. 004937530355313

Prosimy  o załączenie kopii dyplomów , kursów , szkoleń , świadectw pracy.

Informujemy  , że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia Fraunholz Personal Service GmbH