MECHANIK SAMOCHODOWY BLISKO ZGORZELCA

Fraunholz Personalservice GmbH

Zwickau

2016-09-29

OFERTA NR. 04/18

Dla naszego klienta w Niemczech  ( blisko granicy Zgorzelca ) poszukujemy mechaników samochodowych, ślusarzy do pracy przy montażu naczep  samochodów ciężarowych.

Zakres obowiązków

- montaż naczep samochodów ciężarowych

- typowe czynności ślusarskie
- montowanie elementów metalowych na podstawie rysunku technicznego

Wymagania :

- wykształcenie jako mechanik samochodowy lub ślusarz

- doświadczenie w zawodzie

- prawo jazdy  i własny samochód

- dyspozycyjność

- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna

- gotowość do pracy w zespole

Oferujemy :

-  różnorodność pracy  za odpowiednie wynagrodzenie PLUS dieta za każdy przepracowany dzień

-  umowę o pracę na czas nieograniczony

-  ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BAP-DGB

-  wypłatę dodatkowych bonusów

-  do 30 dni urlopu płatnego

-  pracę w rzetelnej i uczciwej firmie

pomoc pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) , podając nr oferty ,  pocztą na adres:

           Fraunholz Personal Service GmbH

           Äußere Plauensche Str.20

           08056 Zwickau

           Frau Tobiś Małgorzata

lub na adres email : APLIKUJ

Tel. 004937530355313

Proszę o załączenie kopii dyplomów , kursów , szkoleń , świadectw pracy.

Informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia Fraunholz Personal Service GmbH