Monter

Max Power

Biskupice Podgórne

2016-09-29

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (agencja pracy: certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osób do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTER

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne pod Wrocławiem
z bezpłatnym dojazdem

Zadania:
• Montaż elementów do produkowanych części
• Kontrola jakości wyprodukowanych elementów

Wymagania:
• Chęci do pracy
• Zdolności manualne, dobry wzrok

Oferujemy:
• Pracę w systemie jednozmianowym lub 3-zmianowym
• Wynagrodzenie podstawowe plus premię frekwencyjną
• Umowę o pracę tymczasową
• Bezpłatny dojazd do pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ lub kontakt pod numerami: 512-076-325, 506-357-384, 71/75-785-702.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. zm."