Operator Wózka widłowego

Max Power

Biskupice Podgórne

2016-09-29

Agencja Pracy Max-Power Sp. z o.o.(certyfikat o numerze rejestru 5944)  dla swojego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Operator wózka widłowego/monter

Miejsce pracy:Biskupice Podgórne (okolice Wrocławia)

Dojazd: darmowy(autobusami pracowniczymi) z wielu miejscowości (m. in.: Wałbrzych, Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce, Świdnica, Świebodzice, Ząbkowice Śląskie, Prochowice i inne)

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego

  • Transport wewnątrzzakładowy

 Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku operator wózka widłowego

  • Rzetelność i sumienność

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Umiejętność pracy indywidualnej, jak i w grupie

  • Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku (możliwe nadgodziny)

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia zawodowego

  • Regularnie wypłacanewynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule mailana adres: APLIKUJ bądź kontakt z numerami: 71/75-75-702, 512-076-325, 506-357-384.

Oferta pracy dotyczy pracy tymczasowej.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!