Inżynier Robót Sanitarnych - Brygadzista

Climazui Majewscy

Gdańsk

2016-09-29

Zatrudnię Inżyniera Robót Sanitarnych/Brygadzistę.

Wymagania:

•  doświadczenie w kierowaniu robotami instalacyjnymi - wod-kan, gaz, c.o., wentylacja, klimatyzacja - min. 1 rok doświadczenia jako Inżynier robót sanitarnych/brygadzista,

• umiejętność czytania dokumentacji oraz jej analiza,

• dokładność oraz staranność w wykonywaniu prac, rzetelność, terminowość,

• znajomość procesu realizacji inwestycji,

•  umiejętność w zarządzaniu zasobami materiałowymi oraz sprzętowymi.

Oferujemy:

• dogodne warunki pracy - umowa o pracę, rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji poprzez szkolenia, stabilność zatrudniania,

• pracę w przyjaznej atmosferze,

• perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego,

• niezbędne narzędzia ułatwiające pracę (telefon, komputer, itp.).

Obowiązki:

• prowadzenie powierzonych do realizacji prac wyznaczanych przez Kierownika robót Sanitarnych,

• stała współpraca ze zlecającym,

• nadzorowanie prowadzonych prac na budowie,

•  pomoc przy planowaniu, kierowaniu, nadzorowaniu i organizacji prac - nadzór nad jakością, zgodnością z dokumentacją projektową - wspomaganie Kierownika robót sanitarnych.

W przesłanych CV prosimy o dopisanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)”.

Zgłoszenia proszę wysyłać na wskazany adres podając w tytule „Inżynier Robót Sanitarnych/Brygadzista”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!