Września - Koordynator / Lider zmiany

CRS Polska Sp. z o.o.

Września

2016-09-29

CRS Polska Sp. z o.o. jest liderem w wśród firm świadczących usługi w zakresie kontroli jakości. W Polsce mamy ponad 40 oddziałów terenowych z centralą w Gliwicach. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania największych koncernów motoryzacyjnych i zakładów produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

KOORDYNATOR / LIDER ZMIANY
Miejsce pracy: Września
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

Realizacja zleceń przekazywanych przez Klientów firmy CRS Polska Sp. z o.o., utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami, wizyty w oddziałach firmy, uczestnictwo w spotkaniach z działem jakości, nadzór nad czynnościami kontrolnymi (selekcje i naprawy komponentów, półwyrobów, wyrobów gotowych), rozpatrywanie ewentualnych reklamacji od Klientów

Wymagania:

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- wykształcenie min. średnie (wymagane posiadanie wiedzy technicznej)
- zdolności organizacyjne, umiejętności komunikacyjne
- prawo jazdy kat. B
- mile widziana podstawowa wiedza z zakresu Automotive
- dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej
- własna inicjatywa, samodzielność i otwartość

Oferujemy:

- Zatrudnienie po okresie próbnym na umowę o pracę
- Stabilną i pełną wyzwań pracę w młodym energicznym zespole.
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość zdobycia doświadczenia, doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
- Możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli poszukujesz pracy na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju oraz poznawania nowoczesnych technologii prześlij do nas swoje CV na adres: APLIKUJ, w temacie wiadomości proszę wpisać "Koordynator_Września"