Technical Team Leader

Omnis

Katowice

2016-09-29

W związku z intensywnym rozwojem i otwarciem nowych projektów realizowanych dla klientów z USA poszukujemy:

TECHNICAL TEAM LEADER
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref. TTL/16

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów w obszarze projektowania i implementacji oprogramowania.
  • Współpraca z klientami anglojęzycznymi na każdym etapie produkcji i wdrożenia oprogramowania
  • Szacowanie czasochłonności i pracochłonności projektu
  • Koordynowanie i planowanie pracy zespołu
  • Merytoryczne wspieranie współpracowników

Aktualne projekty są realizowane w technologiach webowych: Java EE, ASP.NET oraz mobilnych dla systemów: Android, iOS

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego
  • Bardzo dobrej znajomości szeroko rozumianych zagadnień IT
  • Umiejętności rozpoznawania i interpretowania wymagań biznesowych
  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Doświadczenia w pracy w środowisku anglojęzycznym

Wymagamy:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Minimum  5 letniego doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania (Web, Mobile, Desktop)
  • Solidnej znajomości technologii programistycznych i webowych
  • Dobrej znajomości zagadnień bazodanowych

Oferujemy:

  • Indywidualnie negocjowane wynagrodzenie/dowolny model współpracy
  • Elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne)
  • Stabilną pracę w zespole o wysokich kompetencjach technicznych
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań
  • Wyjazdy integracyjne, swobodną i przyjazną atmosferę – www.facebook.com/omnispro

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listą zrealizowanych projektów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!