Asystent/ka ds. projektów - j. hiszpański i angielski

Cee Experts

Warszawa

2016-12-02

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji od lat rozwijającej się dynamicznie na polskim rynku, poszukujemy otwartych na nowe doświadczenia kandydatów ze znajomością języków obcych.

Zakres obowiązków:
- wyszukiwanie informacji na zlecone tematy w Internecie, social media
- pomoc w przygotowywaniu prezentacji, raportów, analiz i interpretacji wyników
- sporządzanie streszczeń i drobnych tłumaczeń na potrzeby klienta

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języków hiszpańskiego oraz angielskiego
- dobra znajomość pakietu MS Office
- dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- odpowiednie szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy
- możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu w strukturach firmy
- ciekawa i rozwijająca praca w młodym, dynamicznym zespole
- zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na europejskim rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 97954 ofert pracy. Sprawdź!