Kontroler

SGP Sorting Group Poland

Tychy

2016-09-29

Praca na terenie FCA Tychy

Opis stanowiska:
*Kontrola jakości, selekcja, naprawa, wsparcie produkcji
*Odbiór jakościowy wyrobów gotowych.
*Sporządzanie zapisów w formie raportów z kontroli wizualnej i pomiarów.

Wymagania:
* Zdolności manualne
* Umiejętność zauważania szczegółów
* Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
* Dyspozycyjność do pracy
* Chęć pracy i rozwoju
* Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00/14:00-22:00).

Oferujemy:
*Umowę zlecenie,
*Pracę od poniedziałku do piątku + niektóre soboty
*Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
*Pracę w przyjaznej atmosferze
*Stawkę pon-pt 10zł /h netto, sob. 11zł /h netto

tel. kom. +48 575-377-077
e-mail: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99761 ofert pracy. Sprawdź!