Praca dla kobiet w charakterze opiekunki

Engeldaheim

Schongau

2016-09-30

Miejsce wyjazdu: Schongau

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

Aktualnie poszukujemy opieki dla naszej podopiecznej pani Elizabeth (rocznik 1931, 170 cm, 82 kg).

Starsza Pani mieszka w domu wraz z mężem, który bardzo ją wspiera i pomaga w opiece. Jest samodzielna, sama wstaje ale potrzebuje asekuracji.

Pani Elizabeth cierpi na nadciśnienie tętnicze, choruje na Alzheimera i demencję, jest cukrzykiem.

Nr referencyjny: NIEM_184A

Obowiązki:

Głównym obowiązkiem opiekunki będzie czuwanie przy podopiecznej w nocy.

Oprócz tego opiekunka będzie zajmowała się domem i dbała o względny ład i porządek oraz jeździła na zakupy.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie dobrym, mieć doświadczenie w opiece oraz czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1150 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5457 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)