Opieka dla pani Margot – okolice Traunstein

Engeldaheim

okolice Traunstein

2016-09-30

Podopieczna zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Pani Margot ma bezwładne ciało, przez co potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Pani jest w dobrej kondycji psychicznej, bardzo życzliwa, rozmowna.

Nr referencyjny: NIEM_1201A

Obowiązki:

·         Wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy)

·         Ubieranie oraz rozbieranie

·         Karmienie

·         Mycie i pielęgnacja ciała

·         Pomoc w przejściu z łóżka na wózek

·         Prowadzenie domu (gotowanie, drobne porządki, robienie zakupów, pranie) oraz opieka nad psem podopiecznej

Wymagania:

Oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w pracy z osobami chorymi, dobrego stanu zdrowia oraz serdecznego i otwartego usposobienia.

Oferujemy:

·         Wyżywienie oraz zakwaterowanie (pokój z dostępem do TV i Interentu)

·         Podróż w obie strony

·         Legalne zatrudnienie

·         Ubezpieczenie oraz składki ZUS

·         Wsparcie zespół podczas wyjazdu

·         Atrakcyjne zarobki oraz dodatkowe bonusy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7459 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77054 ofert pracy. Sprawdź!