Magazynier

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Buggingen

2016-10-05

Servis HR poszukuje osób na stanowisko magazynier w Niemczech, bez języka niemieckiego

Magazynier

Miejsce pracy: Buggingen

Obowiązki:

Pakowanie produktów

Załadunek, rozładunek produktów

Obsługa skanera

Ogólne działania na magazynie

Wymagania:

Niezawodność

Wiek do 35 lat

Motywacja

Umiejetność samodzielnej pracy

Rzetelność pracy

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie, i ubezpieczenie

Wynagrodzenie 9e + 100e diety tygodniowo

Prace w wymiarze 38 godzin tygodniowo, z możliwością wyboru jednego, lub dwóch dni wolnych

Możliwość pracy na stałe

Możliwość wyjazdu w parach, wymagany przyjazd na 10.10.2016. Prosimy o przesłanie zdjęcia całej sylwetki.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!