Magazynier - 14,49 zł brutto/h !

East Service

Sady

2016-09-29

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego
East Service wpisana w rejestrze pod numerem 13171.

Miejsce pracy: Sady k/Poznania

Obowiązki:

- Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za kompletowanie zamówień za pomocą ręcznego skanera

Wymagania:

- sumiennych i rzetelnych w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- energicznych w działaniu,
- posiadających doświadczenie w pracy na magazynie.

Oferujemy:

- wynagrodzenie 14,49 zł/h brutto,
- po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę,
- pracę w systemie jednozmianowym 9.20 - 18.00,
- 20 min płatnej przerwy oraz możliwość skorzystania z 30 min bezpłatnej przerwy obiadowej,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- możliwość korzystania z karty MultiSport.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Zachęcamy również do aplikowania przez portal rekrutacyjna rewolucja.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102915 ofert pracy. Sprawdź!