Sprzedawca/Kasjer Sklepu Spożywczego

INR Sp. z o.o.

Nowy Sącz

2016-11-18

INR Sp. z o.o. tworzy nowoczesny koncept marketów spożywczych. W Nowym Sączu do sklepu Nmarket zlokalizowanego w samym centrum miasta, firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Nr referencyjny: S/N01/NS

Obowiązki:

- Profesjonalna obsługa klientów, zgodnie z obowiązującymi standardami firmy,

- Obsługa stanowiska kasowego i terminala kart płatniczych,

- Wykładanie, dbanie o prawidłową ekspozycję i oznakowanie towaru,

- Prace porządkowe w sklepie,

- Dbałość o bardzo dobry wizerunek sklepu.

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie,

- Doświadczenia w pracy w handlu,

- Otwartość na kontakt z klientem,

- Dyspozycyjność związana z pracą zmianową, także w weekendy,

- Zaangażowanie oraz motywacja do pracy i rozwoju,

- Mile widziana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

- Pracę w systemie zmianowym,

- Dobrą i bezpieczną pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie e-maila lub na kopercie)  na adres:
e-mail: APLIKUJ

INR sp. z o.o.
ul. Rynek 6
33-300 Nowy Sącz

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102285 ofert pracy. Sprawdź!