DRWAL-PILARZ

Job Innovation Sp. z o.o.

Mende

2016-12-19

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i zza granicy.

Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana  do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Mende / Francja
Nr referencyjny: FR-DRPL-2016

Obowiązki:

- przycinanie i obcinanie gałęzi drzew

- przycinanie i obcinanie krzaków i innych zarośli

- wycinka krzewów, drzew i innych zarośli

Wymagania:

- ciągłość ubezpieczenia w ZUS dla celów zaświadczenia A1 ( co najmniej 30 dni przed rozpoczęciem pracy )

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy na tym stanowisku

- ukończony kurs pilarza

- uprawnienia do pracy na wysokości

- mile widziana znajomość języka francuskiego

- dyspozycyjność

- sumienność, pracowitość

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony ( pierwsza umowa na miesiąc z możliwością przedłużenia ) zgodne z przepisami francuskiego Kodeksu Pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- bezpłatne zakwaterowanie

- zwrot kosztów wyjazdu do pracy

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać poprzez APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).