Kierowca kat. C z doświadczeniem ogólnobudowlanym

WB Staffing

Stavanger

2016-09-28

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

Dla naszego Klienta (Lidera z branży budowlanej na terenie Norwegii) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. C z doświadczeniem budowlanym

Obowiązki:

  • prowadzenie samochodu po Norwegii z ładunkiem do 10 ton
  • prace budowlane na zewnątrz i w wewnątrz danego obiektu- wylewki, malowanie, szpachlowanie, elewacje, zbrojenia
  • spawanie

Wymagania:

  • minimum 5 lat oświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego- warunek konieczny
  • kwalifikacja wstępna/ szkolenie okresowe dla Kierowców kat. C
  • umiejętność posługiwania się palnikiem acetylenowo- tlenowym
  • prawo jazdy kat. B + C
  • prawo jazdy kat C + E będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność w pracy- warunek konieczny (nie szukamy osób na pomocników!)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Agencje Pracy w oparciu o umowę o pracę, delegowanie do pracy w Norwegii, po okresie próbnym zatrudnienie przez firmę norweską
  • Koszt pierwszej podróży do Norwegii po stronie agencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy na różnych zleceniach

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV z opisem zakresu obowiązków na adres: APLIKUJ lub kontakt pod numerem telefonu +48 570 530 056, +48 534 202 534

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100297 ofert pracy. Sprawdź!