Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

FallWork1

Kościan

2016-09-28

Dla naszego Klienta producenta i dystrybutora działającego w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, dostarczającego swoje produkty dla sektora FMCG w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko:

Specjalisty ds. sprzedaży i marketingu - Kościan

Obowiązki:

- nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi Klientami firmy - kontakty, ofertowanie, negocjacje handlowe
- inicjowanie i prowadzenie działań marketingowych wspierających sprzedaż
- realizacja celów sprzedażowych
- ścisła współpraca z Kierownikiem działu sprzedaży i raportowanie w kierunku przełożonego

Oferujemy:

- stabilną pracę u jednego z wiodących producentów
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
- możliwość dalszego rozwoju w strukturach organizacji

Nasze oczekiwania:

- praktyczne udokumentowane doświadczenie w pionie sprzedażowym lub sprzedażowo-marketingowym w działach sprzedaży krajowej lub międzynarodowej
- bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (kontakty realizowane również na rynkach eksportowych)
- umiejętność realizowana założonych celów
- samodzielność i dobra organizacja pracy

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania, zapraszam do kontaktu. Zachęcamy do  przesłania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o zawarcie klauzuli w nadsyłanych dokumentach: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

* Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego u pracodawcy

Agencja FallWork Sp. z o.o. (certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 6231) jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz specjalistycznych rekrutacji stałych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98292 ofert pracy. Sprawdź!