Przedstawiciel Handlowy (Bielsko-Biała, Pszczyna, Tychy)

PULSAR Wojciech Wiltos

Bielsko-Biała

2016-09-28

Firma PULSAR Wojciech Wiltos zajmuje się tworzeniem mobilnych zespołów handlowych. Zatrudnieni przez nas Przedstawiciele realizują strategiczne projekty sprzedażowe dla firm z sektora energetycznego, będąc wsparciem dla działów sprzedaży. Naszym głównym klientem jest największy dystrybutor gazu płynnego w Polsce - GASPOL Energy.

Przedstawiciel Handlowy

Region: Bielsko-Biała, Pszczyna, Tychy

Opis stanowiska:

Zatrudnieni przez nas Przedstawiciele realizują zakładane cele sprzedażowe na powierzonym terytorium.
Do ich głównych zadań należy pozyskiwanie nowych dystrybutorów gazu, podpisywanie umów, sprzedaż urządzeń zasilanych gazem płynnym i cykliczne raportowanie efektów pracy, monitoring rynku, audyt istniejącej sieci sprzedaży.

Wymagania:

Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy przedstawiciela handlowego, posiadających własny samochód oraz komputer z dostępem do internetu oraz wysoką motywację do pracy. Mile widziane są też osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Oferujemy:

Oferujemy zatrudnienie na umowę cywilno-prawną lub umowę o współpracy. Wynagrodzenie obejmuje część podstawową i prowizyjną oraz bonusy specjalne. Kwota wynagrodzenia jest zależna od efektów pracy. Kandydaci zostaną przeszkoleni w zakresie znajomości produktu oraz technik sprzedaży. Najlepsi mają szansę zatrudnienia na umowę o pracę w firmie dla której realizują projekty sprzedażowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagamy tylko CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PULSAR Wojciech Wiltos z siedzibą w Nowym Targu."

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 69313 ofert pracy. Sprawdź!