Dział rozpatrywania Reklamacji

Telbridge Sp. z o.o.

Radom

2016-09-28

Telbridge od 11 lat pracuje dla największych Partnerów z branży telekomunikacyjnej, finansowej i technologicznej. Specjalizuje się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudnia ponad 1000 pracowników w 6 oddziałach w Polsce i za granicą.

Stanowisko: Specjalista ds. Reklamacji
Miejsce Pracy: Radom

Zadania:
- przyjmowanie zgłoszeń drogą mailową
- rozpatrywanie reklamacji
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

- zaangażowanie
- kultura osobista
- komunikatywność

Oferujemy:
- stawka godzinowa 10zł/h-15zł/h + premie,
- pełen pakiet szkoleń,
- przyjazną, partnerską atmosferę w pracy,
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
- kartę MultiSport

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę Telbridge Sp. z o.o."