Wsparcie procesów księgowych z językiem angielskim

G-Force

Łódź

2016-12-09

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski oraz zagranicą.

Obecnie dla naszego klienta szukamy kandydatów na stanowisko:
Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Zakres obowiązków:
-Codzienny kontakt z zagranicznym Klientem,
-Współpraca z oddziałami firmy w całej Europie,
-Weryfikacja płatności,
-Wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie SAP,
-Tworzenie dokumentów w systemie SAP,
-Wystawianie faktur.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
-Znajomość języka angielskiego poziomie min.B2,
-Wykształcenie wyższe,
-Gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin,
-Znajomość obsługi programów MS Office,
-Doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:
-Umowę o pracę,
-Pakiet socjalny,
-Wielokulturowe środowisko pracy,
-Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych/w treści e-maila następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Obrzeżnej 5 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.