Obsługa Klienta w branży technicznej z j. portugalskim

G-Force

Wrocław

2016-11-25

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski oraz zagranicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:
-obsługa mailowa i telefoniczna Klientów indywidualnych z językiem portugalskim
-rozwiązywanie trudności Klientów
-utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami

Oczekiwania wobec Kandydatów:
-bardzo dobra znajomość języka portugalskiego
-dobra znajomość języka angielskiego
-komunikatywność
-znajomość branży technicznej będzie dodatkowym atutem
-gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin

Nasz Klient oferuje:
-rozwój osobisty w ramach centrum
-szkolenia z zakresu obsługi Klienta
-bardzo dobry pakiet socjalny
-dodatkowe bonusy za dobre wyniki w pracy
-pracę w młodym i dynamicznym zespole

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)