Księgowy/-a do działu AR z językiem francuskim

Cee Experts

Warszawa

2016-12-02

Dla naszego Klienta, wiodącej, międzynarodowej firmy z branży BPO, poszukujemy osoby na stanowisko:
Księgowy/-a do działu AR z językiem francuskim.

Obowiązki:
- rozpoznawanie i windykacja zaległych należności za faktury niezapłacone w terminie płatności
- sporządzanie raportów z przeprowadzanych aktywności
- ocena historii kredytowej
- wsparcie Klienta w rozwiązywaniu problemów

Wymagania:
- biegła znajomość języka francuskiego
- bardzo dobra znajomośc języka angielskiego
- doświadczenie ok. roczne w pracy na podobnym stanowisku, w dziale należności/windykacji
- dobra znajomość MS Excel
- łatwość budowania dobrych relacji biznesowych
- efektywna komunikacja z klientami i wysoka kultura osobista

Informacje dodatkowe:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- praca w międzynarodowym środowisku oraz udział w ciekawych projektach
- szerokie możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, karty lunchowe, kursy językowe)