Praca z językiem holenderskim

G-Force

Katowice

2016-11-25

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego Klienta jeżeli:
-posiadasz bardzo dobrą znajomość języka holenderskiego oraz dobrą języka angielskiego
-należysz do grupy lektorów lub nauczycieli języków obcych, którzy poszukują zmian w swoim życiu zawodowym
-chcesz w swojej pracy codziennie wykorzystywać znajomość języków obcych

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na różne w zakresie wsparcia klienta, księgowości, administracji.

Zakres obowiązków:
-obsługa Klientów w języku holenderskim zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie
-uzupełnianie danych w systemie SAP
-rozwiązywanie problemów skierowanych od Klienta
-odpowiedzialność za przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń telefonicznych i mailowych
-kreowanie pozytywnego wizerunku organizacji

Oczekiwania wobec Kandydatów:
-bardzo dobra znajomość języka holenderskiego ( poziom B2)
-dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1+)
-wysoka kultura osobista
-komunikatywność, inicjatywa, samodzielność

Nasz Klient oferuje:
-stałą umowę o pracę
-bogaty pakiet świadczeń socjalnych
-przyjazną atmosferę pracy, cenioną przez obecnych pracowników
-szkolenia oraz kursy językowe

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99434 ofert pracy. Sprawdź!