Młodszy HR Administrator - j. niemiecki lub francuski

Cee Experts

Warszawa

2016-12-02

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Zadania:

- Kontakt z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
- Wprowadzanie danych pracowników do systemu
- Stały kontakt mailowy z pracownikami
- Udzielania wsparcia w zakresie zapytań z obszaru HR

Oczekiwania:

- Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego lub francuskiego
- Dobra znajomość j. angielskiego
- Zorientowanie na klienta i pracę zespołową
- Komunikatywność

Oferujemy:

- Wdrożenie w branżę HR
- Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
- Możliwość wykorzystania języków obcych
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100000 ofert pracy. Sprawdź!