PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWACZ

SGP Group

Zawiercie

2016-09-28

Firma Human & Hunter (KRAZ 6664) odkąd powstała (2010 r.), wspiera działalność swoich klientów w obszarze kadrowym, dostarczając im niezbędne zasoby ludzkie. Uważamy że, umiejętności i kompetencje mogą stworzyć silny zespół i wiarygodną, stabilną firmę. Tysiące zrealizowanych projektów w Polsce i za granicą dowiodły, że potrafimy stawić czoła wyzwaniom rynku i sprostać oczekiwaniom klientów.

(miejsce pracy: Zawiercie)

OPIS STANOWISKA:
• Produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów garmażeryjnych
• Kontrola jakości wyprodukowanych produktów
• Praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA:
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• Zdolności manualne
• Dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność
• Umiejętność pracy w grupie
• Motywacja do pracy na produkcji
• KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA

• OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa
• Pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy, docelowo w ramach umowy o pracę
• Pracę w systemie 3- zmianowym
• Pracę w renomowanej firmie w miłej atmosferze
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. świadczenia świąteczne, wyjazdy integracyjne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach
Dodatki do dojazdów dla osób spoza Zawiercia!