LIDER PROJEKTU – branża automotive

Axamo Sp. z o.o.

Mielec

2016-12-12

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszarów Inżynierii,  IT, Finansów i Bankowości oraz sektora Medycznego. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Naszym klientem jest renomowany producent z branży elektronicznej - międzynarodowa firma specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Lidera Projektu

Miejsce pracy: Mielec
Nr referencyjny: LP/M/16

Obowiązki:

  • Koordynacja i realizacja projektów zgodnie z harmonogramem
  • Opracowywanie planu wdrażania projektów oraz planowanie działań zasobów niezbędnych do ich realizacji
  • Tworzenie dokumentów projektowych oraz ich utrzymywanie
  • Regularne raportowania statusów projektów do Managera Projektu
  • Wsparcie oraz nadzór nad wykonywanymi wzorami
  • Dostarczanie na czas uzgodnionych wyników projektów.

Wymagania:

  • min. 2 – letnie doświadczenie w branży Automotive
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie atutem
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność czytania dokumentacji elektronicznej i mechanicznej
  • predyspozycje do koordynowania pracy interdyscyplinarnych zespołów (zakupy, działy konstrukcyjne)
  • znajomość narzędzi jakościowych  (APQP, FMEA)
  • mile widziana znajomość DOE (Design of Experiments)
  • mile widziana znajomość programu MS Project
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Możliwość doskonalenia znajomości języków obcych

Osoby spełniające powyższe kryteria, które są zainteresowanie aplikowaniem na ww. ofertę pracy proszone są o  przesłanie CV na adres APLIKUJ w tytule wpisując LP/M/16

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.