Stażysta w dziale Planowania Produkcji

LOGSTOR Polska Sp. z o.o.

Zabrze

2016-11-21

LOGSTOR to globalna firma energetyczna koncentrująca się na zapewnieniu swoim klientom wyższej efektywności energetycznej. Wynalezienie technologii stojącej za rurociągami preizolowanymi sprawiło, że firma LOGSTOR stała się wiodącym globalnym dostawcą i producentem rurociągów dla przemysłu energetycznego.

Siedziba firmy LOGSTOR znajduje się w Løgstør w Danii, a firma zatrudnia około 1500 osób w 14 różnych krajach. Produkcja odbywa się w dziesięciu fabrykach grupy zlokalizowanych w Danii, Chinach, Finlandii, Polsce, Rumunii i Szwecji.

W Polsce zlokalizowanych jest 4 zakładów produkcyjnych, zatrudniających łącznie około 600 pracowników.

Miejsce pracy: Zabrze/Gliwice

Obowiązki:

  • przygotowanie zleceń produkcyjnych dla zakładów produkcyjnych w Polsce na podstawie zamówień klientów w systemie SAP
  • współpraca z działem zakupów w celu zapewnienia dostępności surowców
  • współpraca z działem produkcji i planowania w celu zapewnienia optymalnego sposobu wykonania

Wymagania:

  • student lub absolwent, preferowany kierunek to zarządzanie i inżynieria produkcji lub logistyka
  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie
  • dobra znajomość MS Office (głównie Excel)
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania logicznych wniosków
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność i chęć zdobywania nowej wiedzy
  • pozytywne nastawienie oraz motywacja do pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • płatny 6 miesięczny staż, z możliwością przedłużenia
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • możliwość wykorzystania i doskonalenia znajomości języka obcego w praktyce