Pracownik Gospodarczy

Serwis Personalny

Pruszcz Gdański

2016-09-27

Кадрова Агенція (Agencja Pośrednictwa Pracy) "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045. Для одного з наших клієнтів шукаємо господарського працівника.

Місце праці: Pruszcz Gdański + Trójmiasto

Обов'язки:

- прибинання на території закладу праці;

- прості роботи на складі: клеєння картонних коробок і їх транспортування;

- косіння трави;

- малювання;

- виїзди в межах Trójmiastа.

Вимоги:

- добрий фізичний стан;

- особиста культура;

- змотивованість і відповідальне ставлення до обов'язків;

- водійські права (prawo jazdy kat. B).

Пропонуємо:

- umowa zlecenie і повний пакет медичного забезпечення ( pełny ZUS);

- 11 zł netto/h з можливістю праці в додатково оплачувані надгодини;

- роботу з понеділку до п'ятниці в год 8 -16 (може бути праця по суботам);

- допомогу в заквартируванні.

Більше інформаціЇ за тел.:

+48500898097

+48585543678

+48722751342 (з 14:00)

Візит особистий можливий за адресою: ul. Krynicka 1, Gdańsk-Przymorze. Офіс відкритий з 9:00 до 17:00.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ z dopiskiem pr.gospodarczy2106 lub lub APLIKUJ

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99360 ofert pracy. Sprawdź!