Konsultant

SNACKS Contact Center

Poznań

2016-09-27

Jeżeli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, a kontakt z ludźmi to dla Ciebie sama przyjemność to Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży, czy w obsłudze Klienta – wszystko Tobie pokażemy!

Zakres obowiązków:
- Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,
- Analizowanie potrzeb Klientów,
- Dopasowywanie nowych rozwiązań nawiązanych do potrzeb Klienta,
- Sprzedaż usług telekomunikacyjnych,
- Weryfikowanie danych Klienta.

Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy min. 3 dni w tygodniu,
- Mile widziana znajomość technik i reguł sprzedaży,
- Komunikatywność i gotowość do pracy z Klientem,
- Pewność siebie i otwartość,
- Chęci do pracy.

Oferujemy:
- Umowę zlecenie,
- Wynagrodzenie za każdą godzinę pracy: 10 zł/netto,
- Pracę w godzinach 11:00-19:00,
- Przerwy regeneracyjne (1 godzina),
- Miłą atmosferę pracy i stałą opiekę koordynatora,
- Szkolenie wstępne z produktów i technik sprzedażowych.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie Swojego CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. Z 2002r nr 101 poz. 926 z późn. Zm)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!