PRZEPROWADZKI - pomocnik - Hamburg

AP Uniapol

Hamburg

2016-09-27

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol  Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przeprowadzki – pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hamburga

 Obowiązki:

  • Prace przy przeprowadzkach
  • Montaż i demontaż mebli (głównie biurowych)
  • Pakowanie i rozpakowywanie
  • Odpowiednie zabezpieczanie towarów na czas transportu
  • Załadunek na samochód do transportu

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w przeprowadzkach
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Dobra kondycja fizyczna

 Oferujemy:

•          Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro

•          Stałą pracę w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ na warunkach niemieckich

•          Dodatki za nadgodziny +25%

•          Dodatki za nocki +25%

•          Dodatki za niedziele +50%

•          Dodatki za święta +100%

•          Darmowe zakwaterowanie - pokoje max 2-osobowe

•          Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•          Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem

•          Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych

•          Polskojęzyczny opiekun na miejscu i w Polsce

•          Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99601 ofert pracy. Sprawdź!