SZLIFIERZ POWIERZCHNI PŁASKICH I WALCOWYCH

Brasco S.C.

irlandia

2016-09-27

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w Irlandii  kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Irlandia
Nr referencyjny: GRINDER/0916/JE

Obowiązki:

  • samodzielna produkcja i,obsługa szlifierek kątowych etc;
    optymalizacja procesów szlifierskich, kontrola jakości;
  • praca w tolerancjach +/-0.001mm ;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: zmiana dzienna: 14.00 Euro /h
  • nadgodziny: druga zmiana 117%;
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracownika;

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość szlifierek;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: GRINDER/0916/JE

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl