DORADCA TECHNICZNY

GRUPA PROGRES

Starogard Gdański

2016-09-27

Dla naszego Klienta firmy świadczącej wysokiej klasy kompleksową obsługę techniczną poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Starogard Gdański i okolice

Opis stanowiska:

  • naprawa i serwisowanie sprzętów czyszczących znanej i uznanej międzynarodowej marki,
  • wykonywanie napraw w zakresie mechaniki/elektroniki,

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej jednym z certyfikowanych serwisantów światowego lidera w produkcji urządzeń czyszczących,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię,
  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • prace o charakterze stacjonarno – mobilnym,
  • zapewniamy niezbędne narzędzia pracy do wykonania serwisu,
  • praca 1-zmianowa od poniedziałku do piątku (możliwa praca również w soboty)
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole najlepszych profesjonalistów

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny TS/08/SG

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99146 ofert pracy. Sprawdź!