Spawacz TIG

teamkompetent GmbH

Cvikov

2016-11-18

Personaldienstleistungen

Poszukujemy spawaczy TIG do pracy w Niemczech

Zakres obowiązków :

-   spawanie metodą TIG

-   praca według rysunku technicznego oraz budowa konstrukcji według planu

-  spawanie w pozycjach wymuszonych

-  spawanie stali, stali szlachetnej – balacha cienka i gruba, rury

Wymagania :

- aktualne świdectwa kwalifikacyjne spawacza TIG

- konieczne doświdczenie zawodowe

- wykształcenie w branży metalowej

- dyspozycyjność , gotowość do pracy na zmiany

- znajomość języka niemieckiego

- umiejętość czytania rysunku technicznego

Oferujemy :

- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie

- umowę o pracę na czas nieograniczony

- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA

- wypłatę dodatkowych bonusów

- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV :

           teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen

           Innere Schneeberger Str.18/20

           08056 Zwickau

           Frau Emilia Graczyk

Tel. 004937544069716

lub na adres email : APLIKUJ

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent