Kierowca C+E nocki Łozienica

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Łozienica

2016-09-27

Dla naszego Klienta, firmy z siedzibą w Goleniowski Parku Przemysłowym, poszukujemy
Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisko:

Stanowisko: Kierowca Kat.C+E – Nocki
Nr referencyjny: KCN/09/16
Miejsce pracy: Łozienica

Obowiązki
- Transport towaru na trasie Łozienica – Koszalin (w godzinach 22-6)

Wymagania:
- Prawo jazdy kategorii C+ E
- Wykształcenie min. zawodowe,
- Sumienność i rzetelność.

Oferujemy
- Pracę w dobrze zorganizowanej firmie,
- Praca od poniedziałku do piątku,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres APLIKUJ
w tytule wiadomości proszę umieścić numer referencyjny KCN/09/16".
W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer 531-641-084, 575-769-333, 91 852 50 51
Informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.