NEGOCJATOR TERENOWY

Getin Leasing S.A.

Warszawa

2016-09-27

GETIN Leasing SA, lider na rynku leasingu pojazdów w Polsce, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Opis stanowiska:

  • windykacja należności, kontrola spłat,
  • negocjowanie warunków spłaty zadłużenia,
  • wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności,
  • wykonywanie fotoinspekcji w terenie,
  • odbiór i organizacji transportu przedmiotów leasingu,

Wymagania:

  • silnej motywacji do osiągania celów i realizacji założeń biznesowych,
  • umiejętności pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych,
  • doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysokie umiejętności w prowadzeniu negocjacji,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • niekaralność,
  • mile widziane referencje,
  • umiejętność radzenia sobie z trudnymi rozmówcami,
  • umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę, pełną wyzwań,
  • umowę współpracy ,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!