Operator CNC

BERGMAN Engineering Sp. z o.o.

Neuss

2016-09-27

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej w Niemczech, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Neuss (Niemcy)

Nr ref.: FR/KS/09/NE

Zadania:

  • Obróbka elementów z aluminium na 4 i 5-osiowych centrach obróbczych
  • Przygotowywanie urządzeń/oprzyrządowania
  • Wsparcie ustawiania i programowania maszyn na podstawie protokołów pomiarowych i kontrolnych
  • Wykonywanie czynności utrzymania maszyn i napraw

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze centrów obróbczych
  • Znajomość sterowników Siemens Sinumerik 840D lub Bosch Rexroth IndraMotion
  • Podstawowa komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy zmianowej (w tym nocki)

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: 3000  - 3100 EUR brutto miesięcznie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta
  • Pakiet dodatkowych benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku polskim i niemieckim na adres: APLIKUJ

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”