Elektryk - firma produkcyjna

Flex HR

Wąbrzeźno

2016-09-27

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia poszukuje dla swojego Klienta,
dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
Kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK/ AUTOMATYK
Miejsce pracy :Brodnica

ZADANIA:
• Podłączanie i programowanie nowych maszyn i urządzeń
• Diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie usterek i awarii elektrycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Wykonywanie bieżących napraw w zakresie elektryki i elektroniki
• Konserwacja i przeglądy maszyn produkcyjnych
WYMAGANIA:
• Wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne (preferowane specjalności: mechanika, elektromechanika, elektryka, automatyka)
• Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu jako elektryk, automatyk
• Praktyczna znajomość czytania dokumentacji i schematów elektrycznych i pneumatycznych
• Zmysł techniczny
• Odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy
NASZ KLIENT OFERUJE:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (płaca zasadnicza + premia)
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Aplikacje z dopiskiem: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FlexHR  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz.Ust. nr 101 poz.926 z póź. zm.) oraz nazwą stanowiska w tytule maila prosimy przysyłać na adres: APLIKUJ lub kontakt telefoniczny 690 033 083

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!