KIEROWCA Kat. C+E (transport międzynarodowy)

Recon Consulting Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

2016-09-27

Recon Consulting Sp. Z o.o. Posiadająca Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 10623, dla swojego Klienta, poszukuje osób do pracy na stanowisko:

KIEROWCA Kat. C+E
(transport międzynarodowy)
Miasto: Dąbrowa Górnicza

Zadania:
• Kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu międzynarodowym.

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. C+E,
• Doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E w ruchu międzynarodowym lub krajowym ,
• Dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
• Dyspozycyjność,
• Karta do tachografu cyfrowego,
• Ukończony kurs na przewóz rzeczy,
• Ważne zaświadczenie o niekaralności,
• Aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badanie psychologiczne,
• Uprawnienia ADR mile widziane.

Oferujemy:
• Stabilne i dobre warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się, znanej na rynku rmie transportowej,
• Pracę na trasach międzynarodowych,
• Terminowe wypłaty w atrakcyjnym systemie wynagrodzeń,
• Zatrudnienie na umowę o pracę,
• Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Recon Consulting Sp. Z o.o z siedzibą w Chorzowie, ul. Armii Krajowej 81/10 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."