Specjalista ds. obsługi klienta (e-commerce) - język czeski lub język słowacki

Personnel and Media Solutions

Warszawa

2016-09-27

Praca z językiem czeskim lub słowackim, niesamowita atmosfera, możliwość rozwoju zawodowego, praca dla początkujących i tych bardziej doświadczonych. Dołącz do teamu :)

Miejsce pracy: Warszawa/ Mokotów

Obowiązki

  • obsługa zapytań mailowych (wsparcie klientów znanego sklepu internetowego) w języku czeskim lub słowackim NIE SPRZEDAŻ
  • aktualizacja danych systemowych;
  • odnotowywanie w systemie zgłoszeń klientów;

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego lub języka słowackiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • entuzjazm i wysoki poziom zdolności interpersonalnych;
  • gotowość do pracy z elastycznym grafikiem;

Oferujemy

  • umowę o pracę oraz pakiet benefitów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • praca w elastycznych godzinach od poniedziałku do soboty (40h tygodniowo)
  • wsparcie opiekuna w pierwszych miesiącach pracy;
  • kursy i szkolenia;

Czekamy na Twoje CV

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99536 ofert pracy. Sprawdź!