pracowniki produkcji

GRH

Rzeszów

2016-09-27

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984), poszukuje dla swojego klienta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy:
Okolice Rzeszowa ok 16km

obowiązki:

Pakowanie wyrobów zgodnie z dokumentacją, kontrola wizualna wyrobu gotowego, rozliczanie zleceń, po zakończeniu produkcji, oznaczenie wyrobów, wykonywanie badań kontrolnych w laboratorium, usuwanie drobnych awarii, utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

wykształcenie: średnie zawodowe (preferowane techniczne)

doświadczenie: preferowane doświadczenie w pracy fizycznej / w obszarze produkcyjnym

gotowość do pracy zmianowej

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Perspektywę rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych kompetencji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ zawierającego zapis:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. z siedzibą ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, p oz. 926, ze zm.)".

W temacie wiadomości prosimy wpisać stanowisko pracy oraz numer referencyjny.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami