Magazynier

FINGERBAU

Oświęcim

2016-09-27

Firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych zlokalizowana w Oświęcimiu poszukuję pracownika na stanowisko : Magazynier

Opis stanowiska:

-Prace rozładunkowe i załadunkowe wykonywane ręcznie lub przy pomocy mechanicznych urządzeń, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;

-Sprawdzanie zgodności dostaw materiałów pod względem ilościowym i jakościowym;

-Przygotowanie materiału do wysyłki do Klientów oraz jego odpowiednie zabezpieczenie, zgodnie z obowiązującymi procedurami;

-Właściwe rozmieszczanie towarów magazynowych;

Wymagania:
wykształcenie min. zawodowe;

-staranność i dokładność;

- uprawnienia na wózki widłowe z bezpieczną wymianą butli;

Oferujemy:

-umowę o pracę;

-stabilne zatrudnienie;

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy że skontaktujemy się z wybranymi osobami.