Doradca Klienta Firmowego

Tax Care SA

Gliwice

2016-09-27

Tax Care S.A. poszukuje kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

- sprzedaż produktów finansowych dla Klientów Firmowych,

- inicjowanie kontaktów z Klientami i pośrednikami finansowymi oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji,

- identyfikacja potrzeb oraz profesjonalne doradztwo finansowe,

- kompleksowa obsługa klienta oparta o najwyższe standardy jakości,

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży usług finansowych,

- doświadczenie w zakresie pozyskiwania i obsługi Klientów Firmowych lub pośrednictwa finansowego,

- rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,

- bardzo dobra organizacja czasu pracy,

- chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące podstawę i system premiowy,

- kompleksowe szkolenie wprowadzające do pracy,

- szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się spółce nastawionej na awans wewnętrzny,

- partnerska kulturę firmy,

- bogaty pakiet benefitów: Multisport, karta medyczna i ubezpieczenie grupowe.