Operator WTRYSKARKI - okolice Chemnitz

Exact Systems

Chemnitz

2016-09-27

Exact Systems GmbH jest czołowym dostawcą usług jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Obecnie usługi firmy dostępne są w 12 krajach: Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, na Węgrzech oraz w Chinach.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator WTRYSKARKI

(numer referencyjny: OW_Niemcy)

Miejsce pracy: okolice Chemnitz

Obowiązki:

  • Obsługa wtryskarek tworzyw sztucznych typu ARBURG, KRAUSS i MAFFEI
  • Regulacja i konserwacja urządzenia
  • Wsparcie utrzymania ruchu oraz bieżące prace przy produkcji elementów plastikowych w przemyśle motoryzacyjnym
  • Dbałość o jakość wykonywanego produktu

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w obsłudze i ustawianiu wtryskarek do tworzyw sztucznych typu ARBURG, KRAUSS, MAFFEI
  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę w oparciu o niemieckie warunki pracy
  • Dobre warunki wynagrodzenia
  • Zdobycie międzynarodowego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres APLIKUJ  (w temacie wiadomości prosimy  o podan, ie numeru referencyjnego: OW_Niemcy)

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99186 ofert pracy. Sprawdź!