Specjalista ds. obsługi przewoźników - Bolesławiec

GTX Group

Bolesławiec

2016-11-24

Dla naszego klienta, firmy z branży transportowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi przewoźników

Lokalizacja: Bolesławiec

Zakres obowiązków:

aktywne poszukiwanie przewoźników

budowanie bazy klientów i przewoźników

współpraca ze spedytorami w zakresie planowania i monitorowania zleceń oraz dbanie o ich prawidłową realizację i przebieg

stałe pozyskiwanie nowych podwykonawców

raportowanie o wynikach swojej pracy

utrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami

Oczekiwania:

min. średnie wykształcenie

mile widziana znajomość obsługi giełd transportowych oraz rynku TSL

wysoka samodzielność

komunikatywność

bardzo dobra organizacja czasu pracy i dokładność

• znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego (wystarczy jeden)

Oferta:

umowa o pracę

motywacyjny system wynagradzania

stabilne zatrudnienie

niezbędne narzędzia pracy

samodzielne stanowisko

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swych aplikacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102287 ofert pracy. Sprawdź!