Asystent/ka działu handlowego

GRUPA TOM

Szczecin

2016-09-27

Grupę TOM tworzy w Polsce 7 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki pet, szkło oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). Realizujemy w imieniu naszych klientów: ustawowy obowiązek odzysku i recyklingu opakowań; obowiązek organizowania  zbiórki, przetwarzania, odzysku i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prowadzimy handel stalą i produkujemy zbrojenia budowlane. W ramach grupy funkcjonuje zakład przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

TOM 2 Sp. z o.o. poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy w biurze w Szczecinie na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr referencyjny: ADH/T2/09/2016/

Obowiązki:

  • dokumentowanie obrotu towarowego w kontekście gospodarki magazynowej,
  • współpracę z dostawcami i przewoźnikami w zakresie realizacji transakcji,
  • aktywne wspieranie procesów handlowo-logistycznych,
  • rozliczanie transakcji handlowych zgodnie
    z wewnętrznymi procedurami i dbanie o ich prawidłowy obieg,
  • wsparcie komórki logistyki magazynowej,
  • komunikacja i współpraca z innymi działami firmy,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziana znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,komunikatywność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • interesujące i dynamiczne środowisko pracy w młodym, energicznym zespole,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na wskazany adres email. W tytule maila prosimy podać nr ref. ogłoszenia ADH/T2/09/2016/.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102806 ofert pracy. Sprawdź!