Pakowacz z uprawnieniami na wózek boczny widłowy.

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Mijdrecht

2017-01-03

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 14 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Holandia, Mijdrecht

Obowiązki:

  • pakowanie gotowych butelek do kartonów
  • proste prace przy linii produkcyjnej
  • okazyjnie, rozwożenie i układanie palet z towarem na wózku widłowym bocznym

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • posiadanie prawa jazdy oraz własnego samochodu będzie dodatkowym atutem
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 11,80 euro brutto na godzinę
  • pracę w firmie, posiadającej oddziały na całym świecie oraz pozycję lidera w dziedzinie innowacji
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
  • internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów (rozliczeń, pasków wypłat itp.)
  • atrakcyjny pakiet startowy o wartości 120 zł (pościel, karta startowa z numerem holenderskim, słowniczek polsko-holenderski)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 88334 ofert pracy. Sprawdź!